Szczęki 160mm do uchwytów tokarskich Indexa IND4901050K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
165,19 €
Cena regularna:
134,30 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczęki 160mm do uchwytów tokarskich Indexa IND4901050K
Indexa IND-490-1050K
IND4901050K
SM.CK016,575ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Indexa |
| Chuck Diameter | 160 mm |
| Wymiar A | 70 mm |
| Dim B | 20 mm |
| Wymiar C | 53 mm |
| Wymiar D | 8 mm |
| Wymiar E | 8 mm |
| Wymiar F | 10 mm |
| Wymiar G | 19 mm |
| Dim H | 45 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140088160 |
| eCl@ss Code | 21020490 |
| Sup. Part No. | IND-490-1050K |
| UNSPSC Code | 27112807 |
| Weight per set | 1166 g |