Szczęki 250mm do uchwytów tokarskich Indexa IND4901070K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
983,22 zł
Cena regularna:
799,37 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczęki 250mm do uchwytów tokarskich Indexa IND4901070K
Indexa IND-490-1070K
IND4901070K
Szczęki do uchwytów tokarskich 250mm INDEXA IND4901070K
IND-490-1070K
KC-016,850ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Indexa |
| Chuck Diameter | 250 mm |
| Wymiar A | 105 mm |
| Dim B | 28 mm |
| Wymiar C | 63 mm |
| Wymiar D | 11 mm |
| Wymiar E | 12 mm |
| Wymiar F | 14 mm |
| Wymiar G | 28 mm |
| Dim H | 69.5 mm |
| EAN13 | 5036140088184 |
| ecl@ss | 21020490 |
| Głębokość całkowita | 102 |
| Długość całkowita | 85 |
| Waga całkowita | 2.5 |
| Szerokość całk. | 131 |
| Oznaczenie | IND-490-1070K |
| UNSPSC | 27112807 |
| Weight per set | 2604 g |