Szczęki do uchwytów tokarskich 200mm HARD OUTSIDE LATHECHUCK JAWS Indexa IND4901260K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
914,66 zł
Cena regularna:
743,63 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
200mm HARD OUTSIDE LATHECHUCK JAWS Indexa IND4901260K
IND-490-1260K
Hard Jaws - Outside
For self-centring lathe chucks (IND-475) - Indexa 3200 and 3500. Chuck jaws supplied in sets of three.
- A: 85mm
- C: 54mm
- H: 57mm
- B: 25mm
- To Suit Chuck: 200mm
- G: 23mm
- D: 9mm
- E: 10mm
- F: 12mm
Hard Outside Lathe Chuck Jaws
Hard Jaws - Outside
For self-centring lathe chucks (IND-475) - Indexa 3200 and 3500. Chuck jaws supplied in sets of three.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 75 |
| Szerokość całk. | 110 |
| Głębokość całk. | 92 |
| Waga całkowita | 1.6 |
| UNSPSC Code | 27112807 |
| eCl@ss Code | 21020490 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 4901260K |
| EAN13 Barcode | 5036140244870 |
| Chuck Diameter | 200 mm |
| Weight per set | 1627 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | 85mm |
| B | 25mm |
| C | 54mm |
| D | 9mm |
| E | 10mm |
| F | 12mm |
| G | 23mm |
| H | 57mm |
| J | mm |
| Jaw Code | |
| K | mm |
| R | mm |
| S | mm |
| Serrations | |
| Liczba elementów | |
| To Suit Chuck | 200mm |
| S1 | mm |
| S2 | mm |