Szczęki do uchwytów tokarskich 250mm HARD OUTSIDE LATHECHUCK JAWS Indexa IND4901270K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
983,22 zł
Cena regularna:
799,37 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
250mm HARD OUTSIDE LATHECHUCK JAWS Indexa IND4901270K
IND-490-1270K
Hard Jaws - Outside
For self-centring lathe chucks (IND-475) - Indexa 3200 and 3500. Chuck jaws supplied in sets of three.
Specfyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Indexa |
| Chuck Diameter | 250 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140244887 |
| eCl@ss Code | 21020490 |
| Głębokość całk. | 102 |
| Długość całkowita | 85 |
| Waga całkowita | 2.5 |
| Szerokość całk. | 131 |
| Supplier Part No. | 4901270K |
| UNSPSC Code | 27112807 |
| Weight per set | 2604 g |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | 105 mm |
| B | 28 mm |
| C | 63 mm |
| D | 11 mm |
| E | 12 mm |
| F | 14 mm |
| G | 28 mm |
| H | 69.5 mm |
| J | mm |
| Jaw Code | |
| K | mm |
| R | mm |
| S | mm |
| Serrations | |
| Liczba elementów | |
| To Suit Chuck | 250mm |
| S1 | mm |
| S2 | mm |