Szczęki do uchwytów tokarskich 315mm HARD OUTSIDE LATHECHUCK JAWS Indexa IND4901280K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$373.55
Cena regularna:
$303.70
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
315mm HARD OUTSIDE LATHECHUCK JAWS Indexa IND4901280K
IND-490-1280K
Hard Outside Lathe Chuck Jaws
Hard Jaws - Outside
For self-centring lathe chucks (IND-475) - Indexa 3200 and 3500. Chuck jaws supplied in sets of three.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Indexa |
| Chuck Diameter | 315 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140244894 |
| eCl@ss Code | 21020490 |
| Głębokość całk. | 120 |
| Długość całkowita | 104 |
| Waga całkowita | 5 |
| Szerokość całk. | 146 |
| Supplier Part No. | 4901280K |
| UNSPSC Code | 27112807 |
| Weight per set | 4120 g |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | 125 mm |
| B | 32 mm |
| C | 73 mm |
| D | 12.7 mm |
| E | 12 mm |
| F | 18 mm |
| G | 34.5 mm |
| H | 83 mm |
| J | mm |
| Jaw Code | |
| K | mm |
| R | mm |
| S | mm |
| Serrations | |
| Liczba elementów | |
| To Suit Chuck | 315mm |
| S1 | mm |
| S2 | mm |