Szczęki do uchwytów tokarskich 5" 3szt. Kennedy KEN4901050K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$150.29
Cena regularna:
$122.19
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczęki do uchwytów tokarskich 5" 3szt. Kennedy KEN4901050K
Kennedy KEN-490-1050K
KEN4901050K
SM.CK016,165,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Do uchwytów standardowych, precyzyjnych, Griptru, stalowych (ze stali 78) do wszystkich starych i nowych uchwytów Burnard, Pratt & Hardnige/Pratt.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| Chuck Diameter | 125 mm |
| Dimensions C | 15.75 mm |
| Dimensions D | 8.03 mm |
| Dimensions J | 6.35 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140108875 |
| eCl@ss Code | 21020490 |
| Jaw Code | EJE |
| Sup. Part No. | EJE |
| UNSPSC Code | 27112807 |