Szczęki do uchwytów tokarskich miękkie BO15 15" 3szt. Kennedy KEN4905650K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
358,83 €
Cena regularna:
291,73 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczęki do uchwytów tokarskich miękkie BO15 15" 3szt. Kennedy KEN4905650K
Kennedy KEN-490-5650K
KEN4905650K
SM.CK016,463,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy Industrial |
| Chuck Diameter | 380 mm |
| Dimensions A | 165 mm |
| Dimensions B | 76 mm |
| Dimensions C | 64 mm |
| Dimensions D | 22 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140109049 |
| eCl@ss Code | 21020490 |
| Jaw Code | BO15 |
| K/J Bolt | 43/37/M20 |
| Serrations | 1.5mmx60 |
| Sup. Part No. | BO15 |
| UNSPSC Code | 27112807 |