Szczęki do uchwytów tokarskich miękkie BR13 Kennedy KEN4905700K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
646,90 zł
Cena regularna:
525,93 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczęki do uchwytów tokarskich miękkie BR13 Kennedy KEN4905700K
Kennedy KEN-490-5700K
KEN4905700K
SZCZEKI DO UCHWYTOW TOKARSKICH MIEKKIE BR13 Kennedy
KEN-490-5700K
SM.CK016,196,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Do uchwytów metrycznych mechanicznych (Kitagawa/Howa/Matsumoto/Pratt Burnard/SMW/Autoblok etc.).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Chuck Diameter | 315 mm |
| Dimensions A | 130 mm |
| Dimensions B | 50 mm |
| Dimensions C | 50 mm |
| Dimensions D | 21 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140109056 |
| eCl@ss Code | 21020490 |
| Jaw Code | BR13 |
| K/J Bolt | 30/40/M16 |
| Serrations | 1.5mm x 60 |
| Supplier Part No. | 4905700K |
| UNSPSC Code | 27112807 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | 130mm |
| B | 50mm |
| C | 50mm |
| D | 21mm |
| E | mm |
| F | mm |
| G | mm |
| H | mm |
| J | mm |
| Jaw Code | BR13 |
| K | mm |
| R | mm |
| S | mm |
| Serrations | 1.5mm x 61 |
| Liczba elementów | |
| To Suit Chuck | 315mm |
| S1 | mm |
| S2 | mm |