Szczęki do uchwytów tokarskich miękkie DJ06 6" 3szt. Kennedy KEN4905860K PRO24-2
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$135.21
Cena regularna:
$109.93
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczęki do uchwytów tokarskich miękkie DJ06 6" 3szt. Kennedy KEN4905860K
Kennedy KEN-490-5860K
KEN4905860K
KC-016,148,9ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Chuck Diameter | 165 mm |
| Dimensions A | 72 mm |
| Dimensions B | 57 mm |
| Dimensions C | 32 mm |
| Dimensions D | 12 mm |
| EAN13 | 5036140109063 |
| ecl@ss | 21020490 |
| Jaw Code | DJ06 |
| K/J Bolt | 20/15/M10 |
| Serrations | 1.5mm x 60 |
| Oznaczenie | KEN-490-5860K |
| UNSPSC | 27112807 |