Szczęki do uchwytów tokarskich miękkie DJ10 10" 3szt. Kennedy KEN4905900K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$223.80
Cena regularna:
$181.95
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczęki do uchwytów tokarskich miękkie DJ10 10" 3szt. Kennedy KEN4905900K
Kennedy KEN-490-5900K
KEN4905900K
KC-016,246,6ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Chuck Diameter | 254 mm |
| Dimensions A | 110 mm |
| Dimensions B | 80 mm |
| Dimensions C | 40 mm |
| Dimensions D | 16 mm |
| EAN13 | 5036140109087 |
| ecl@ss | 21020490 |
| Jaw Code | DJ10 |
| K/J Bolt | 30/30/M12 |
| Serrations | 1.5mm x 60 |
| Oznaczenie | KEN-490-5900K |
| UNSPSC | 27112807 |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | 110mm |
| B | 80mm |
| C | 40mm |
| D | 16mm |
| E | mm |
| F | mm |
| G | mm |
| H | mm |
| J | mm |
| Jaw Code | DJ10 |
| K | mm |
| R | mm |
| S | mm |
| Serrations | 1.5mm x 64 |
| Liczba elementów | |
| To Suit Chuck | 254mm |
| S1 | mm |
| S2 | mm |