Szczęki do uchwytów tokarskich miękkie DJ12 12" 3szt. Kennedy KEN4905920K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
1 200,60 zł
Cena regularna:
976,10 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczęki do uchwytów tokarskich miękkie DJ12 12" 3szt. Kennedy KEN4905920K
Kennedy KEN-490-5920K
KEN4905920K
SZCZEKI DO UCHWYTOW TOKARSKICH MIEKKIE DJ12 12" (OPAK-3) Kennedy
KEN-490-5920K
SM.CK016,364,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Do uchwytów metrycznych mechanicznych (Kitagawa/Howa/Matsumoto/Pratt Burnard/SMW/Autoblok etc.).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Chuck Diameter | 315 mm |
| Dimensions A | 130 mm |
| Dimensions B | 80 mm |
| Dimensions C | 50 mm |
| Dimensions D | 18 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140109094 |
| eCl@ss Code | 21020490 |
| Jaw Code | DJ12 |
| K/J Bolt | 30/40/M14 |
| Serrations | 1.5mm x 60 |
| Supplier Part No. | 4905920K |
| UNSPSC Code | 27112807 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | 130mm |
| B | 80mm |
| C | 50mm |
| D | 18mm |
| E | mm |
| F | mm |
| G | mm |
| H | mm |
| J | mm |
| Jaw Code | DJ12 |
| K | mm |
| R | mm |
| S | mm |
| Serrations | 1.5mm x 65 |
| Liczba elementów | |
| To Suit Chuck | 315mm |
| S1 | mm |
| S2 | mm |