Szczęki do uchwytów tokarskich miękkie DJ15 15" 3szt. Kennedy KEN4905950K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
790,78 €
Cena regularna:
642,91 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczęki do uchwytów tokarskich miękkie DJ15 15" 3szt. Kennedy KEN4905950K
Kennedy KEN-490-5950K
KEN4905950K
KC-016,1019ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Chuck Diameter | 380 mm |
| Dimensions A | 165 mm |
| Dimensions B | 127 mm |
| Dimensions C | 64 mm |
| Dimensions D | 22 mm |
| EAN13 | 5036140109117 |
| ecl@ss | 21020490 |
| Jaw Code | DJ15 |
| K/J Bolt | 43/37/M20 |
| Serrations | 1.5mm x 60 |
| Oznaczenie | KEN-490-5950K |
| UNSPSC | 27112807 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | 165mm |
| B | 127mm |
| C | 64mm |
| D | 22mm |
| E | mm |
| F | mm |
| G | mm |
| H | mm |
| J | mm |
| Jaw Code | DJ15 |
| K | mm |
| R | mm |
| S | mm |
| Serrations | 1.5mm x 67 |
| Liczba elementów | |
| To Suit Chuck | 380mm |
| S1 | mm |
| S2 | mm |