Szczęki do uchwytów tokarskich miękkie EK20 200mm 3szt. Kennedy KEN4906040K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
148,22 €
Cena regularna:
120,51 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczęki do uchwytów tokarskich miękkie EK20 200mm 3szt. Kennedy KEN4906040K
Kennedy KEN-490-6040K
Szczęki do uchwytów tokarskich miękkie EK20 200mm (opak-3)
KEN-490-6040K
Opis produktu
Do uchwytów Pratt Burnard (dokładność standardowa i super precyzyjna).Zestawy szczęk 4- i 6-sztukowe dostępne na zamówienie
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Chuck Diameter | 200mm |
| Dimensions C | 22mm |
| Dimensions D | 8mm |
| Dimensions J | 8mm |
| Kod EAN13 | 5036140109155 |
| Kod eCl@ss | 21020490 |
| Jaw Code | EK20 |
| Nr produktu | EK20 |
| Kod UNSPSC | 27112807 |
KEN4906040K
SZCZEKI DO UCHWYTOW TOKARSKICH MIEKKIE EK20 200mm (OPAK-3) Kennedy
KEN-490-6040K
SM.CK016,191,5ZLNE
Narzędzia Cromwell