Szczęki do uchwytów tokarskich miękkie EK25 250mm 3szt. Kennedy KEN4906050K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
194,85 €
Cena regularna:
158,42 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczęki do uchwytów tokarskich miękkie EK25 250mm 3szt. Kennedy KEN4906050K
Kennedy KEN-490-6050K
Szczęki do uchwytów tokarskich miękkie EK25 250mm (opak-3)
KEN-490-6050K
Opis produktu
Do uchwytów Pratt Burnard (dokładność standardowa i super precyzyjna).Zestawy szczęk 4- i 6-sztukowe dostępne na zamówienie
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Chuck Diameter | 250mm |
| Dimensions C | 25mm |
| Dimensions D | 8mm |
| Dimensions J | 8mm |
| Kod EAN13 | 5036140109162 |
| Kod eCl@ss | 21020490 |
| Jaw Code | EK25 |
| Nr produktu | EK25 |
| Kod UNSPSC | 27112807 |
KEN4906050K
SZCZEKI DO UCHWYTOW TOKARSKICH MIEKKIE EK25 250mm (OPAK-3) Kennedy
KEN-490-6050K
SM.CK016,251,8ZLNE
Narzędzia Cromwell