Szczęki do uchwytów tokarskich miękkie EK32 315mm 3szt. Kennedy KEN4906060K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
265,21 €
Cena regularna:
215,62 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczęki do uchwytów tokarskich miękkie EK32 315mm 3szt. Kennedy KEN4906060K
Kennedy KEN-490-6060K
Szczęki do uchwytów tokarskich miękkie EK32 315mm (opak-3)
KEN-490-6060K
Opis produktu
Do uchwytów Pratt Burnard (dokładność standardowa i super precyzyjna).Zestawy szczęk 4- i 6-sztukowe dostępne na zamówienie
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Chuck Diameter | 315mm |
| Dimensions C | 32mm |
| Dimensions D | 12mm |
| Dimensions J | 10mm |
| Kod EAN13 | 5036140109179 |
| Kod eCl@ss | 21020490 |
| Jaw Code | EK32 |
| Nr produktu | EK32 |
| Kod UNSPSC | 27112807 |
KEN4906060K
SZCZEKI DO UCHWYTOW TOKARSKICH MIEKKIE EK32 315mm (OPAK-3) Kennedy
KEN-490-6060K
SM.CK016,342,6ZLNE
Narzędzia Cromwell