Szczęki zaciskowe Indexa IND4207815K IND-420-7815K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
669,60 zł
Cena regularna:
544,39 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczęki zaciskowe Indexa IND4207815K IND-420-7815K
Indexa IND-420-7815K
IND4207815K
SD150 STANDARD DUTY CLAMP Indexa IND4207815K
Indexa IND-420-7815K
SM.CK016,390ZLNE
Przeznaczone dla zakładów przemysłowych, naprawczych w celu wszechstronnych zastosowań we wszystkich gałęziach przemysłu. Żółta powłoką epoksydowa zapewnia dodatkową ochronę dla szczęk przesuwnych i sztaby J, zapobiegając znacznemu pogorszeniu jakości i przedłużając żywotność części roboczych. Cechy: Sprężynowa szczęka, która pozostaje w pozycji po usunięciu ciśnienia. Szczęka bezpiecznie przesuwa się aby zamocować odchylone powierzchnie. Brak długich śruby które mogłyby się zginać. Dokręcanie zacisków nie powoduje obrotu na przedmiocie obrabianym. Zastosowania: Produkcja metali. Spawanie Obróbka maszynowa Utrzymanie porządku na terenie zakładu. Formy wtryskowe & utrzymanie odlewów Narzędziownie Formowania plastiku i włókien szklanych Produkcja płyt i blach walcowniczych.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | 25 mm |
| A1 | 10 mm |
| A2 | 76 mm |
| B | 32 mm |
| B1 | 60 mm |
| B2 | 47 mm |
| B3 | 30 mm |
| B4 | 76 mm |
| Body Diameter L1 | 43.5 |
| Producent | Indexa |
| Capacity (S) | 150 mm |
| Opis | Standard Duty Rack Clamp |
| EAN13 Barcode | 5036140243699 |
| eCl@ss Code | 21020501 |
| Load (KN) | 10 kN |
| Długość całkowita | 279 mm |
| Numer produktu | SD150 |
| Supplier Part No. | 4207815K |
| UNSPSC Code | 27112132 |
| Weight (kg) | 1.3 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Capacity | 150mm |
| Długość | 279mm |
| Numer produktu | SD150mm |
| Reach | 60mm |
| To Suit | |
| Typ | Rack Clamps |
| Waga | kg kilogramg |
| Load | daN dekanewton 10 kN kilonewton |
| Clamp Type | Standard Duty |