Szczęki zapasowe do KEN518-8750K Kennedy KEN5676510K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczęki zapasowe do KEN518-8750K Kennedy KEN5676510K
Kennedy KEN-567-6510K
Szczęki zapasowe do KEN518-8750K
KEN-567-6510K
Opis produktu
Zapasowe szczęki do pokrętek grzechotkowych do gwintownikówSpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar Wrench Długość całk. | |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Compatible Tap Wrench | KEN5188750K |
| Die Stock Długość całk. | |
| Standard, norma dot. wymiarów | JIS |
| Kod EAN13 | 5036140119680 |
| Kod eCl@ss | 21020301 |
| Zawiera | |
| Maximum Rozmiar gwintu | 8.0 |
| Minimum Rozmiar gwintu | 6mm2 |
| Liczba sztuk lub elementów | 1 |
| Outside Diameter | |
| Głębokosć całk./opak. | 5 |
| Długość całk./opak. | 55 |
| Waga całkowita | 0.008 |
| Szerokość całk./opak. | 45 |
| Square Size | 6.0 to 8mm |
| Nr produktu | KEN-567-6510K |
| Tap Wrench Type | |
| T-Handle Adjustability | Sliding Handle |
| T-Handle Length | |
| Typ | Replacement Jaws |
| Kod UNSPSC | 27111720 |
| Wrench Body Length |
KEN5676510K
SZCZEKI ZAPASOWE DO KEN518-8750K Kennedy
KEN-567-6510K
SM.CK016,2ZLNE
Narzędzia Cromwell