Szczęki zapasowe do szczypiec do rur plastikowych Kennedy KEN5673750K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczęki zapasowe do szczypiec do rur plastikowych Kennedy KEN5673750K
Kennedy KEN-567-3750K
Szczęki zapasowe do szczypiec do rur plastikowych
KEN-567-3750K
Opis produktu
Szczęki wymienne pasujące do szczypiec do chwytania rur z tworzyw sztucznych, firmy KennedySpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Opis | Spare Jaws (Pr) |
| Kod EAN13 | 5036140119574 |
| Kod eCl@ss | 21040301 |
| Głębokosć całk./opak. | 15 |
| Długość całk./opak. | 35 |
| Waga całkowita | 0.005 |
| Szerokość całk./opak. | 15 |
| Spare Jaw Length | 35mm |
| Spare Jaws Diameter | 15mm |
| Spare Jaw Width | 15mm |
| Nr produktu | KEN-567-3750K |
| Kod UNSPSC | 27112113 |
| Waga elementu | 2g |
KEN5673750K
SZCZEKI ZAPASOWE DO SZCZYPIEC DO RUR PLASTIKOWYCH Kennedy
KEN-567-3750K
SM.CK016,2,8ZLNE
Narzędzia Cromwell