Szczęki zewnętrzne 100mm do uchwytów samocentrujących Indexa IND4901020K PRO21
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$145.48
Cena regularna:
$118.27
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczęki zewnętrzne 100mm do uchwytów samocentrujących Indexa IND4901020K
Indexa IND-490-1020K
IND4901020K
100mm HARD INSIDE LATHE CHUCK JAWS INDEXA IND4901020K
IND-490-1020K
KC-016,450ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Indexa |
| Chuck Diameter | 100 mm |
| Wymiar A | 42 mm |
| Dim B | 15 mm |
| Wymiar C | 32 mm |
| Wymiar D | 6 mm |
| Wymiar E | 6 mm |
| Wymiar F | 7 mm |
| Wymiar G | 11 mm |
| Dim H | 27 mm |
| EAN13 | 5036140296435 |
| ecl@ss | 21020490 |
| Oznaczenie | IND-490-1020K |
| UNSPSC | 27112807 |
| Weight per set | 252 g |