Szczelinomierz w rolce 0,001"x1/2" 25ft Kennedy KEN5192020K
dostępny
Cena regularna:
166,30 zł
Cena regularna:
135,20 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczelinomierz w rolce 0,001"x1/2" 25ft Kennedy KEN5192020K
Kennedy KEN-519-2020K
Szczelinomierz W ROLCE 0.001"x1/2" 25FT
KEN-519-2020K
Opis produktu
Ten pomocny produkt jest zawarty w poręcznych zwijanych rolkach. Posiadając taśmę w rolce można łatwo odcinać dowolne odcinki w zależności od potrzeb do ustawiania, popychaczy, ustawiania świec zapłonowych, sprawdzania łożysk, bicia kół zębatych, ustawiania tłoków, pierścieni, trzpieni, rowków itd. Produkt jest również używany do trasowania, ustalania wzorców i do pracy z przebijakami. Zawartość umieszczona w spójnym, mocnym plastikowym zwijającym pojemniku. Sposób zwijania minimalizuje przypadkowe uszkodzenia. Wykonane z hartowanej stali, opisane co 150mm z linią, grubość w setnych milimetra.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140112445 |
| Kod eCl@ss | 21170314 |
| Głębokosć całk./opak. | 20 |
| Długość całk./opak. | 95 |
| Waga całkowita | 0.046 |
| Szerokość całk./opak. | 95 |
| Nr produktu | KEN-519-2020K |
| Grubość | 0·001 in |
| Kod UNSPSC | 41111617 |
| Waga elementu | 100g |
KEN5192020K
SZCZELINOMIERZ W ROLCE 0.001"x1/2" 25FT Kennedy
KEN-519-2020K
SM.CK016,106,5ZLNE
Narzędzia Cromwell