Szczelinomierz w rolce 0,1mm 12,7mm 7,6m Kennedy KEN5193100K MTMX
dostępny
Cena regularna:
39,11 €
Cena regularna:
31,79 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczelinomierz w rolce 0,1mm x12,7mm 7,6M Kennedy KEN5193100K
Kennedy KEN-519-3100K
Szczelinomierz W ROLCE 0.10mmx12.7mm, 7.6M
KEN-519-3100K
Opis produktu
Ten pomocny produkt jest zawarty w poręcznych zwijanych rolkach. Posiadając taśmę w rolce można łatwo odcinać dowolne odcinki w zależności od potrzeb do ustawiania, popychaczy, ustawiania świec zapłonowych, sprawdzania łożysk, bicia kół zębatych, ustawiania tłoków, pierścieni, trzpieni, rowków itd. Produkt jest również używany do trasowania, ustalania wzorców i do pracy z przebijakami. Zawartość umieszczona w spójnym, mocnym plastikowym zwijającym pojemniku. Sposób zwijania minimalizuje przypadkowe uszkodzenia. Wykonane z hartowanej stali, opisane co 150mm z linią, grubość w setnych milimetra.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140112582 |
| Kod eCl@ss | 21170314 |
| Głębokosć całk./opak. | 20 |
| Długość całk./opak. | 95 |
| Waga całkowita | 0.11 |
| Szerokość całk./opak. | 95 |
| Nr produktu | KEN-519-3100K |
| Grubość | 0·10mm |
| Kod UNSPSC | 41111617 |
| Waga elementu | 110g |
KEN5193100K
SZCZELINOMIERZ W ROLCE 0.10mmx12.7mm, 7.6M Kennedy
KEN-519-3100K
SM.CK016,106,5ZLNE
Narzędzia Cromwell