Szczotka do zamszu Cotswold COT9072655K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
SUEDE BRUSH Cotswold COT9072655K
Cotswold COT-907-2655K
COT9072655K
SUEDE BRUSH Cotswold
COT-907-2655K
SM.CK016,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Zastosowano najlepsze mosiężne włosie. Nadaje się do usuwania kurzu i podnoszenia włosia zamszu. Może być również zastosowana do czyszczenia elektrycznych styków i świec zapłonowych.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Cotswold |
| EAN13 Barcode | 5014555002377 |
| Długość | 160 mm |
| Supplier Part No. | 9072655K |
| UNSPSC Code | 27113000 |
| Waga | 41 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Brown |
| Numer produktu | SSB.02-B |
| Typ | Hand Brush |
| Bristle Material | Brass |