Szczypce boczne 200mm 8" wysokowydajne Senator SEN5584340K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczypce boczne 200mm 8" wysokowydajne Senator SEN5584340K
Senator SEN-558-4340K
SEN5584340K
SZCZYPCE BOCZNE WYSOKOWYDAJNE 200mm/8" Senator
SEN-558-4340K
SM.CK016,35,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wysokowydajne nasadki z ochronami. Podwójna wypolerowana część czołowa i spoina. Utwardzone części tnące.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 195 |
| Szerokość całk. | 55 |
| Głębokość całk. | 10 |
| Waga całkowita | 0.225 |
| UNSPSC Code | 27112114 |
| eCl@ss Code | 21040301 |
| Producent | Senator |
| Supplier Part No. | SEN-558-4340K |
| EAN13 Barcode | 5036140023758 |
| Waga elementu | 270 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cut Type | Diagonal |
| Cutting Capacity | |
| Długość całkowita | 200mm 8" cal |
| Waga | g |
| Standard, norma | |
| Handle Material | PVC |
| Special Features | |
| Wykończenie, powłoka | |
| Materiał szczęk | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Material Cut | Aluminium Brass Copper Stal |
| Maximum Circuit Protection | V dc voltage - direct current V ac voltage - alternating current |