Szczypce do glazury Senator SEN5332070K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczypce do glazury Senator SEN5332070K
Senator SEN-533-2070K
SEN5332070K
SM.CK016,46,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Spare cutter = Ostrze zapasowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140160705 |
| eCl@ss Code | 21040000 |
| Jaw Capacity | 16 mm |
| Jaw Capacity | 5/8" cal |
| Głębokość całk. | 40 |
| Długość całk. | 275 |
| Waga całkowita | 0.25 |
| Szerokość całk. | 90 |
| UNSPSC Code | 27111500 |
| Waga | 250 g |