Szczypce do pierścieni osadczych 125mm 5" wewnętrznych Kennedy KEN5586510K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczypce do pierścieni osadczych 125mm 5" wewnętrznych Kennedy KEN5586510K
Kennedy KEN-558-6510K
Szczypce do pierścieni osadczych WEWN 125mm/5"
KEN-558-6510K
Opis produktu
Przemysłowej jakości chromowo-wanadowa, utwardzona i hartowana. Uchwyty wykonane z PVC. Machanizm sprężynowy wspomagający pracę.Wewnętrzne, szczęki 90° stopni
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Circlip Capacity | 10 - 25mm |
| Kod EAN13 | 5036140118300 |
| Kod eCl@ss | 21040301 |
| Długość | 125mm |
| Głębokosć całk./opak. | 10 |
| Długość całk./opak. | 125 |
| Waga całkowita | 0.06 |
| Szerokość całk./opak. | 85 |
| Kod UNSPSC | 27112110 |
| Waga elementu | 65g |
KEN5586510K
SZCZYPCE DO PIERSCIENI OSADCZYCH WEWN 125mm/5" Kennedy
KEN-558-6510K
SM.CK016,56,6ZLNE
Narzędzia Cromwell