Szczypce do pierścieni osadczych 250mm 10" wewnętrznych proste Kennedy KEN5586600K
dostępny
Cena regularna:
$39.57
Cena regularna:
$32.17
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczypce do pierścieni osadczych 250mm 10" wewnętrznych proste Kennedy KEN5586600K
Kennedy KEN-558-6600K
Szczypce do pierścieni osadczych WEWN, SZCZ. proste 250mm/10"
KEN-558-6600K
Opis produktu
Przemysłowej jakości chromowo-wanadowa, utwardzona i hartowana. Uchwyty wykonane z PVC. Machanizm sprężynowy wspomagający pracę.Wewnętrzne - proste szczęki
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Circlip Capacity | 32 - 80mm |
| Kod EAN13 | 5036140118379 |
| Kod eCl@ss | 21040301 |
| Długość | 250mm |
| Głębokosć całk./opak. | 12 |
| Długość całk./opak. | 250 |
| Waga całkowita | 0.255 |
| Szerokość całk./opak. | 95 |
| Kod UNSPSC | 27112110 |
| Waga elementu | 250g |
KEN5586600K
SZCZYPCE DO PIERSCIENI OSADCZYCH WEWN, SZCZ. PROSTE 250mm/10" Kennedy
KEN-558-6600K
SM.CK016,78,4ZLNE
Narzędzia Cromwell