Szczypce do pierścieni osadczych 250mm 10" zewnętrznych Kennedy KEN5586630K
dostępny
Cena regularna:
143,50 zł
Cena regularna:
116,67 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczypce do pierścieni osadczych 250mm 10" zewnętrznych Kennedy KEN5586630K
Kennedy KEN-558-6630K
Szczypce do pierścieni osadczych ZEWN 250mm/10"
KEN-558-6630K
Opis produktu
Przemysłowej jakości chromowo-wanadowa, utwardzona i hartowana. Uchwyty wykonane z PVC. Machanizm sprężynowy wspomagający pracę.Zewnętrzne, szczęki 90° stopni
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Circlip Capacity | 32 - 80mm |
| Kod EAN13 | 5036140118409 |
| Kod eCl@ss | 21040301 |
| Długość | 250mm |
| Głębokosć całk./opak. | 10 |
| Długość całk./opak. | 230 |
| Waga całkowita | 0.265 |
| Szerokość całk./opak. | 120 |
| Kod UNSPSC | 27112110 |
| Waga elementu | 260g |
KEN5586630K
SZCZYPCE DO PIERSCIENI OSADCZYCH ZEWN 250mm/10" Kennedy
KEN-558-6630K
SM.CK016,78,4ZLNE
Narzędzia Cromwell