Szczypce do pierścieni osadczych 250mm 10" zewnętrznych proste Kennedy KEN5586620K
dostępny
Cena regularna:
143,50 zł
Cena regularna:
116,67 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczypce do pierścieni osadczych 250mm 10" zewnętrznych proste Kennedy KEN5586620K
Kennedy KEN-558-6620K
Szczypce do pierścieni osadczych ZEWN, SZCZ. proste 250mm/10"
KEN-558-6620K
Opis produktu
Przemysłowej jakości chromowo-wanadowa, utwardzona i hartowana. Uchwytywykonane z PVC. Machanizm sprężynowy wspomagający pracę.
Zewnętrzne - prosty zacisk
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Circlip Capacity | 32 - 80mm |
| Kod EAN13 | 5036140118393 |
| Kod eCl@ss | 21040301 |
| Długość | 250mm |
| Głębokosć całk./opak. | 10 |
| Długość całk./opak. | 245 |
| Waga całkowita | 0.255 |
| Szerokość całk./opak. | 110 |
| Kod UNSPSC | 27112110 |
| Waga elementu | 265g |
KEN5586620K
SZCZYPCE DO PIERSCIENI OSADCZYCH ZEWN, SZCZ. PROSTE 250mm/10" Kennedy
KEN-558-6620K
SM.CK016,78,4ZLNE
Narzędzia Cromwell