Szczypce instalatorskie 120mm 4.3/4" Kennedy KEN5583150K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczypce instalatorskie 120mm 4.3/4" Kennedy KEN5583150K
Kennedy KEN-558-3150K
Szczypce INSTALATORSKIE 120mm/4.3/4"
KEN-558-3150K
Opis produktu
Uchwyty pokryte winylem. Podwójna wypolerowana część czołowa i spoina. Utwardzone części tnące.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140117730 |
| Kod eCl@ss | 21040301 |
| Długość całk./opak. | 120mm |
| Długość całk./opak. | 4.3 in |
| Nr produktu | 34-120 |
| Kod UNSPSC | 27112108 |
| Waga elementu | 91g |
KEN5583150K
SZCZYPCE INSTALATORSKIE 120mm/4.3/4" Kennedy
KEN-558-3150K
SM.CK016,55,7ZLNE
Narzędzia Cromwell