Szczypce płaskie 135mm 5.3/8" długie Yamoto YMT5584180K PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczypce płaskie 135mm 5.3/8" długie Yamoto YMT5584180K
Yamoto YMT-558-4180K
Szczypce płaskie długie 135mm/5.3/8" Yamoto YMT5584180K
YMT-558-4180K
Opis produktu
Przemysłowej jakości stal chromowo-wanadowa, chemicznie czerniona. Stosowane w elektronice, komputerach, instalacjach elektrycznych w garażach itp.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamoto |
| Kod EAN13 | 5036140023598 |
| Kod eCl@ss | 21040301 |
| Długość całk./opak. | 135mm |
| Długość całk./opak. | 5 1/2" calowe |
| Nr produktu | LNP135 |
| Kod UNSPSC | 27112108 |
| Waga elementu | 110g |
YMT5584180K
SZCZYPCE PLASKIE długie 135mm/5.3/8" Yamoto
YMT-558-4180K
SM.CK016,25,3ZLNE
Narzędzia Cromwell