Szczypce płaskie 200mm 8" długie Yamoto YMT5584230K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczypce płaskie 200mm 8" długie Yamoto YMT5584230K
Yamoto YMT-558-4230K
YMT5584230K
KC-016,45,9ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Yamoto |
| EAN13 | 5036140023628 |
| ecl@ss | 21040301 |
| Głębokość całkowita | 25 |
| Długość całkowita | 210 |
| Waga całkowita | 0.21 |
| Szerokość całk. | 55 |
| Oznaczenie | LNP200 |
| UNSPSC | 27112108 |
| Waga elementu | 180 g |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Length | 110mm |
| Długość całkowita | 200mm 8" cal |
| Szerokość całk. | 50mm |
| Numer produktu | |
| Tip Size | 5mm |
| Type | Long Nose |
| Standard, norma | |
| Handle Material | Polypropylene/Thermplastic |
| Special Features | Slip Guard |
| Wykończenie, powłoka | Czernione, czarna oksyda, black oxide |
| Materiał szczęk | Stal |
| Jaw Style | Smooth |
| Nose Angle | Straight |
| Jaw Length | 90mm |