Szczypce płaskie 200mm 8" okrągłe z przecinakiem Senator SEN5584230K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczypce płaskie 200mm 8" okrągłe z przecinakiem Senator SEN5584230K
Senator SEN-558-4230K
SEN5584230K
KC-016,31,3ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Senator |
| EAN13 | 5036140023727 |
| ecl@ss | 21040301 |
| Głębokość całkowita | 10 |
| Długość całkowita | 200 |
| Waga całkowita | 0.18 |
| Szerokość całk. | 55 |
| Oznaczenie | SEN-558-4230K |
| UNSPSC | 27112108 |
| Waga elementu | 215 g |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Length | 100mm |
| Długość całkowita | 200mm 8" cal |
| Szerokość całk. | 55mm |
| Numer produktu | |
| Tip Size | 5mm |
| Type | Long Nose |
| Standard, norma | |
| Includes | Crimping Jaw Side Cutter |
| Handle Material | PVC |
| Special Features | |
| Wykończenie, powłoka | Satin |
| Materiał szczęk | Stal |
| Jaw Style | Serrated |
| Nose Angle | Straight |
| Jaw Length | 80mm |