Szczypce typu dociskowego HH159SF Indexa IND4434530K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
48,16 €
Cena regularna:
39,15 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczypce typu dociskOWEGO HH159SF Indexa IND4434530K
Indexa IND-443-4530K
IND4434530K
Szczypce typu dociskOWEGO HH159SF Indexa IND4434530K
IND-443-4530K
SM.CK016,96ZLNE
Szczypce typu dociskowego mają tę zaletę, że mechanizm obrotowy szczęki pozwala na szerokie otwieranie i zamykanie, gdy zaciskane są niewygodne materiały, takie jak np. kątownik stalowy. Wrzeciono szczęk może być ustawione w celu osiągnięcia optymalnej odległości i ciśnienia zacisku, dzięki czemu szczypce te są najbardziej użyteczne przy powtarzających się mocowaniach. Użyteczne m.in. do zaciskania arkuszy metalu przy spawaniu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140087187 |
| Zakres chwytu | 159 kg |
| Jaw Opening Max | 65.1 mm |
| Jaw Opening Min | 31.8 mm |
| Dostarczany z | Hexagon Head |
| Supplier Part No. | 4434530K |
| UNSPSC Code | 27112132 |