Szczypce typu dociskowego HH318SA Indexa IND4434570K PRO20-21
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
286,50 zł
Cena regularna:
232,93 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczypce typu dociskOWEGO HH318SA Indexa IND4434570K
Indexa IND-443-4570K
IND4434570K
Szczypce typu dociskOWEGO HH318SA Indexa IND4434570K
IND-443-4570K
SM.CK016,186,4ZLNE
Szczypce typu dociskowego mają tę zaletę, że mechanizm obrotowy szczęki pozwala na szerokie otwieranie i zamykanie, gdy zaciskane są niewygodne materiały, takie jak np. kątownik stalowy. Wrzeciono szczęk może być ustawione w celu osiągnięcia optymalnej odległości i ciśnienia zacisku, dzięki czemu szczypce te są najbardziej użyteczne przy powtarzających się mocowaniach. Użyteczne m.in. do zaciskania arkuszy metalu przy spawaniu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140087200 |
| Zakres chwytu | 318 kg |
| Jaw Opening Max | 123.8 mm |
| Jaw Opening Min | 76.2 mm |
| Dostarczany z | Hex. Head & Swivel Foot |
| Supplier Part No. | 4434570K |
| UNSPSC Code | 27112132 |