Szczypce wielofunkcyjne MTS1016 Senator SEN5585040K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczypce wielofunkcyjne MTS1016 Senator SEN5585040K
Senator SEN-558-5040K
SEN5585040K
SZCZYPCE WIELOFUNKCYJNE MTS1016 Senator
SEN-558-5040K
SM.CK016,53,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Zakres składanych kombinerek dodatkowo wyposażonych w szereg ostrzy. Noże, otwieracze do puszek/butelek, pilniki do drewna/metalu, śrubokręty, dłuta, piły, przymiary, zaginarki drutu, noże do patroszenia ryb, do wyjmowania haków itd. Idealne dla inżynierów zajmujących się konserwacją, majsterkowiczów, wędkarzy itp. Wykonane z najwyższej jakości stali.
MTS1016: 10 Ostrzy - 16 Funkcji
Konstrukcja w pełni ze stali nierdzewnej, łatwe do otwarcia ostrza.
Wymiary gdy złożony: 30 x 115mm.
Wymiary zewnętrzne: 55 x 180mm
Funkcje:
55mm rąbkowany nóż z 8mm przecinakiem, 60mm nóż do drewna & podważacz haków. 65mm bardzo ostry nóż zaokrąglony. 5 x 22mm płaski wkrętak. 7mm płaski wkrętak i otwieracz do butelek. 2 x 25mm płaski wkrętak.70mm pilnik szpikulec/szydło. No.4 x 4mm wkrętak krzyżowy. Otwieracz puszek. szczypce długie z płaskimi i wygiętymi szczękami. przecinak drutu
MTS1016: 10 Ostrzy - 16 Funkcji
Konstrukcja w pełni ze stali nierdzewnej, łatwe do otwarcia ostrza.
Wymiary gdy złożony: 30 x 115mm.
Wymiary zewnętrzne: 55 x 180mm
Funkcje:
55mm rąbkowany nóż z 8mm przecinakiem, 60mm nóż do drewna & podważacz haków. 65mm bardzo ostry nóż zaokrąglony. 5 x 22mm płaski wkrętak. 7mm płaski wkrętak i otwieracz do butelek. 2 x 25mm płaski wkrętak. 70mm pilnik szpikulec/szydło. No.4 x 4mm wkrętak krzyżowy. Otwieracz puszek. szczypce długie z płaskimi i wygiętymi szczękami. przecinak drutu
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140012578 |
| eCl@ss Code | 21043090 |
| Głębokość całk. | 18 |
| Długość całkowita | 239 |
| Waga całkowita | 0.28 |
| Szerokość całk. | 815 |
| Supplier Part No. | SEN-558-5040K |
| UNSPSC Code | 27113201 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Closed Length | 115mm |
| Długość całkowita | 180mm |
| Numer produktu | MTS1016 |
| Typ | Multi-Function Pliers |
| Number of Functions | 16 |
| Additional Functions | 2 x 25mm Flat Screwdriver 55mm Scalloped Edge Knife with 8mm Chisel Blade 5 x 22mm Flat Screwdriver 60mm Wood Cutting Blade with Hook Remover 65mm Clipt Point Super Sharp Knife Blade 70mm Single/Double Cut File 7mm Flat Screwdriver with Bottle Opener AWL/Punch Tool Bypass Action Wire Cutters Long Nosed Pliers with Serrated Jaws No.4 x 4mm Crosspoint Screwdriver Tin Opener |