Szczypce z nastawnymi szczękami 10-18mm zacisk prosty Kennedy KEN5585870K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczypce z nastawnymi szczękami 10-18mm zacisk prosty Kennedy KEN5585870K
Kennedy KEN-558-5870K
Szczypce z nastawnymi szczękami zACISK prosty 10-18mm
KEN-558-5870K
Opis produktu
Śrubę mocującą należy poluźnić aby przestawić między zewnętrznym a wewnętrznym działaniem szczęk. prosty zacisk.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Circlip Capacity | 10 - 18mm |
| Kod EAN13 | 5036140028463 |
| Kod eCl@ss | 21040301 |
| Długość | 150mm |
| Głębokosć całk./opak. | 25 |
| Długość całk./opak. | 215 |
| Waga całkowita | 0.105 |
| Szerokość całk./opak. | 85 |
| Nr produktu | KEN-558-5870K |
| Kod UNSPSC | 27112110 |
| Waga elementu | 110g |
KEN5585870K
SZCZYPCE Z NASTAWNYMI SZCZEKAMI zACISK prosty 10-18mm Kennedy
KEN-558-5870K
SM.CK016,42ZLNE
Narzędzia Cromwell