Szczypce z nastawnymi szczękami 18-48mm zacisk prosty Kennedy KEN5585910K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczypce z nastawnymi szczękami 18-48mm zacisk prosty Kennedy KEN5585910K
Kennedy KEN-558-5910K
Szczypce z nastawnymi szczękami zACISK prosty 18-48mm
KEN-558-5910K
Opis produktu
Śrubę mocującą należy poluźnić aby przestawić między zewnętrznym a wewnętrznym działaniem szczęk. prosty zacisk.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Circlip Capacity | 18 - 48mm |
| Kod EAN13 | 5036140028500 |
| Kod eCl@ss | 21040301 |
| Długość | 210mm |
| Głębokosć całk./opak. | 25 |
| Długość całk./opak. | 260 |
| Waga całkowita | 0.185 |
| Szerokość całk./opak. | 100 |
| Kod UNSPSC | 27112110 |
| Waga elementu | 200g |
KEN5585910K
SZCZYPCE Z NASTAWNYMI SZCZEKAMI zACISK prosty 18-48mm Kennedy
KEN-558-5910K
SM.CK016,42ZLNE
Narzędzia Cromwell