Szczypce z przegubem ślizgowym 150mm 6" Senator SEN5584630K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczypce z przegubem ślizgowym 150mm 6" Senator SEN5584630K
Senator SEN-558-4630K
SEN5584630K
SZCZYPCE Z PRZEGUBEM SLIZGOWYM 150mm/6" Senator
SEN-558-4630K
SM.CK016,22,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Chromowo-wanadowe z chromowym wykończeniem i opisany uchwyt. Z ząbkowanymi, równoległymi szczękami dla dobrego ścisku i z zagłębieniami do chwytania, rurek itp.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140023796 |
| eCl@ss Code | 21040301 |
| Głębokość całk. | 10 |
| Długość całkowita | 150 |
| Waga całkowita | 0.16 |
| Szerokość całk. | 50 |
| Supplier Part No. | SEN-558-4630K |
| UNSPSC Code | 27112113 |
| Waga elementu | 190 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wymiary | 150x35x10 |
| Otwarcie szczęk | 30mm |
| Głębokość całk. | 10mm |
| Długość całkowita | 150mm 6" cal |
| Szerokość całk. | 35mm |
| Typ | Pliers |
| Handle Material | PVC |
| Special Features | |
| Wykończenie, powłoka | Satin |
| Materiał szczęk | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Jaw Style | Serrated |
| Compatible Pliers | |
| Joint Positions | 2 |