Szczypce zaciskowe 180mm 7" wgięte owalne szczęki Senator SEN5587170K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczypce zaciskowe 180mm 7" wgięte owalne szczęki Senator SEN5587170K
Senator SEN-558-7170K
SEN5587170K
SZCZYPCE ZACISKOWE, SZCZEKI WYGIETE OWALNE 180mm/7" Senator
SEN-558-7170K
SM.CK016,26,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Bardzo mocne szczypce ze stali chromowo-wanadowej. Ząbkowane zaciski z kutej, hartowanej stali z odpornym na korozję jasnym niklowym pokryciem. Otwarcie zacisków i siła mogą być dopasowane poprzez użycie śruby dopasowanej do sprężyny. Każde szczypce są wyposażone w metalową sprężynę by zapewnić sprawne otwieranie się szczęk. Mechanizm blokujący trzyma klucz na pozycji wyznaczonej przez operatora, dając mu przy tym obie ręce wolne.
Szczypce zaciskowe, szczęki wygięte, owalne
Duża siła.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140160880 |
| eCl@ss Code | 21040301 |
| Głębokość całk. | 20 |
| Długość całkowita | 185 |
| Waga całkowita | 0.375 |
| Szerokość całk. | 50 |
| Supplier Part No. | 5587170K |
| UNSPSC Code | 27112115 |
| Waga elementu | 310 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Type | Ergonomic |
| Jaw Capacity | mm |
| Szerokość szczęk | mm |
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Długość całkowita | 180mm 7" cal |
| Wykończenie, powłoka | Nickel |
| Jaw Style | Curved |