Szczypce zaciskowe 255mm 10" proste szczęki Senator SEN5587100K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczypce zaciskowe 255mm 10" proste szczęki Senator SEN5587100K
Senator SEN-558-7100K
SEN5587100K
SZCZYPCE ZACISKOWE, SZCZEKI PROSTE 255mm/10" Senator
SEN-558-7100K
SM.CK016,30,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Bardzo mocne szczypce ze stali chromowo-wanadowej. Ząbkowane zaciski z kutej, hartowanej stali z odpornym na korozję jasnym niklowym pokryciem. Otwarcie zacisków i siła mogą być dopasowane poprzez użycie śruby dopasowanej do sprężyny. Każde szczypce są wyposażone w metalową sprężynę by zapewnić sprawne otwieranie się szczęk. Mechanizm blokujący trzyma klucz na pozycji wyznaczonej przez operatora, dając mu przy tym obie ręce wolne.
Szczypce zaciskowe, szczęki proste
Duża siła.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140160873 |
| eCl@ss Code | 21040301 |
| Głębokość całk. | 20 |
| Długość całkowita | 220 |
| Waga całkowita | 0.525 |
| Szerokość całk. | 65 |
| Supplier Part No. | 5587100K |
| UNSPSC Code | 27112115 |
| Waga elementu | 550 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Type | Ergonomic |
| Jaw Capacity | mm |
| Szerokość szczęk | mm |
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Długość całkowita | 255mm 10" cal |
| Wykończenie, powłoka | Nickel |
| Jaw Style | Straight |