Szczypce zaciskowe 255mm 10" wgięte owalne szczęki Senator SEN5587200K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczypce zaciskowe 255mm 10" wgięte owalne szczęki Senator SEN5587200K
Senator SEN-558-7200K
SEN5587200K
SZCZYPCE ZACISKOWE, SZCZEKI WYGIETE OWALNE 255mm/10" Senator
SEN-558-7200K
SM.CK016,30,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Bardzo mocne szczypce ze stali chromowo-wanadowej. Ząbkowane zaciski z kutej, hartowanej stali z odpornym na korozję jasnym niklowym pokryciem. Otwarcie zacisków i siła mogą być dopasowane poprzez użycie śruby dopasowanej do sprężyny. Każde szczypce są wyposażone w metalową sprężynę by zapewnić sprawne otwieranie się szczęk. Mechanizm blokujący trzyma klucz na pozycji wyznaczonej przez operatora, dając mu przy tym obie ręce wolne.
Szczypce zaciskowe, szczęki wygięte, owalne
Duża siła.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 220 |
| Szerokość całk. | 60 |
| Głębokość całk. | 20 |
| Waga całkowita | 0.545 |
| UNSPSC Code | 27112115 |
| eCl@ss Code | 21040301 |
| Producent | Senator |
| Supplier Part No. | 5587200K |
| EAN13 Barcode | 5036140160897 |
| Waga elementu | 550 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Type | Ergonomic |
| Jaw Capacity | mm |
| Szerokość szczęk | mm |
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Długość całkowita | 255mm 10" cal |
| Wykończenie, powłoka | Nickel |
| Jaw Style | Curved |