Szeroki pędzel szczecinowy do ścian 150mm 6" Cotswold COT9071540K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szeroki pędzel szczecinowy do ścian 150mm 6" Cotswold COT9071540K
Cotswold COT-907-1540K
COT9071540K
150mm (6") PURE BRISTLE WALL BRUSH Cotswold
COT-907-1540K
SM.CK016,18,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Polerowana drewniana rączka, miękka naturalna szczecina. W rączce otwór do wieszania.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Cotswold |
| Brush Width | 150 mm |
| Brush Width | 6" cal |
| EAN13 Barcode | 5036140326323 |
| eCl@ss Code | 21041102 |
| Supplier Part No. | 9071540K |
| UNSPSC Code | 31211904 |
| Waga elementu | 170 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Colour | |
| Długość całkowita | 250mm |
| Liczba elementów | |
| Brush Width | 150mm 6" cal |
| Handle Material | Drewno |
| Compatible Materials | Oil-based Paint/Coatings Wallpaper Paste Water-based Paint/Coatings |
| Recommended Environment | Indoor |
| Brush Shape | Block |
| Handle Shape | Straight |
| Brush Material | Pure Bristle |
| Brush Size Number | |
| Ferrule Material | Stal |
| Ferrule Finish/Coating | Chrome-plated |
| Bristle Colour | Natural |
| Brush Length | mm |
| Brush Thickness | mm |
| Brush Type | Painting/Covering Brush |