Szlifierka dwustronna pneumatyczna FCT076 76mm Kobe KBE2701200K KBE-270-1200K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szlifierka dwustronna pneumatyczna FCT076 76mm Kobe KBE2701200K KBE-270-1200K
Kobe KBE-270-1200K
Używana do cięcia paneli samochodowych, lekkich metali, włókna szklanego, nakrętek, śrub. Mocny silnik 0.5HP i przystosowany do pracy w ciężkich warunkach dysk zabezpieczający. Gumowa rękojeść poprawia uchwyt i komfort pracy operatora. Regulacja prędkości i bezpieczne uwalnianie przepustnicy. Tylna dysza i rotujący gwint wlotu powietrza. Funkcja zmiany kierunku obrotu pozwalająca na pozbycie się iskier. Wysokowydajne łożyska.
Wielkość tarczy: 76 x 1.8 x 9.6mm (3" x 1/16" x 3/8").
Min. średnica węża: 3/8" (10mm).
Gwint wlotu powietrza: 1/4" NPT.
Zużycie powietrza: 4cfm*.
Ciśnienie powietrza: 90psi/6.2bar.
Długość całkowita: 185mm.
*Mierzone na bazie cyklu 15 sek/min jako średnie zużycie
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kobe Green Line |
| EAN13 Barcode | 5036140019423 |
| eCl@ss Code | 21060900 |
| Prędkość bez obciążenia | 18000 rpm |
| Głębokość całk. | 85 |
| Długość całkowita | 210 |
| Waga całkowita | 1.22 |
| Szerokość całk. | 90 |
| Supplier Part No. | 2701200K |
| UNSPSC Code | 27131511 |
| Waga elementu | 950 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar tulejki | |
| Materiał | |
| Wysokość całkowita | 80mm |
| Długość całkowita | 185mm |
| Szerokość całk. | 54.5mm |
| Model, kod produktu | FCT076 |
| Type | Air Cut-off Tool |
| Waga | 950 g gram 0.95kg |
| Horsepower | 0.5 hp horsepower |
| Maximum No Load Speed | 18000 rpm revolutions per minute |
| Air Pressure | 90 PSI pounds per square inch |
| Air Consumption | 4 CFM cubic feet per minute L/min litres per minute |
| Throttle Features | Safety Release Throttle |
| Air Inlet Size | 1/4 NPT |
| Compatible Hose Inner Diameter | 10 mm |
| Grinder Orientation | Straight |
| Grinder Angle | ° degree |
| Speed Features | Single Speed |
| Exhaust Location | Rear |
| Compatible Wheel Diameter | 76 mm 3" cal |
| Manufacturer Guarantee | |
| Noise/ Vibration Information |
SM.CK016,479ZLNE