Szlifierka kątowa pneumatyczna 115mm FGD 4.1/2" Kobe KBE2701960K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szlifierka kątowa pneumatyczna 115mm FGD 4.1/2" Kobe KBE2701960K
Kobe KBE-270-1960K
Swobodna prędkość: 10,000rpm (governed).
Gwint wrzeciona: M14x2.0mm. Gwint wlotu powietrza: 1/4” NPT.
Min. średnica węża: 10mm (3/8”).
Ciśnienie powietrza: 6.2bar (90psi). Moc silnika: 0.7hp.
Zużycie powietrza: 4cfm* (113ltr/min).
Długość całkowita: 240mm.
*Mierzone na bazie cyklu 15 sek/min jako średnie zużycie
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kobe Tools |
| Disc Size | 115mm |
| Disc Size | 4 1/2" calowe |
| Kod EAN13 | 5036140046269 |
| Kod eCl@ss | 21060900 |
| Prędkość bez obciążenia | 10000 rpm |
| Model No. | FGA120g |
| Głębokosć całk./opak. | 150 |
| Długość całk./opak. | 290 |
| Waga całkowita | 2.27 |
| Szerokość całk./opak. | 100 |
| Nr produktu | SM-5C-6192PS |
| Kod UNSPSC | 27131511 |
| Waga elementu | 1.95 kg |
SM.CK016,1079ZLNE