Szlifierka stołowa B2-1/2-6 6" 1/2 H/P Kobe KBE2611060K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szlifierka stołowa B2-1/2-6 6" 1/2 H/P Kobe KBE2611060K
Kobe KBE-261-1060K
KBE2611060K
Szlifierka stołowa B2-1/2-6 6" 1/2 H/P Kobe KBE2611060K
KBE-261-1060K
Opis produktu
Przemysłowa jakość, dla profesjonalnych użytkowników. Regulowane podstawa do narzędzi i osłonka przed iskrami. Pokrywa przezroczysta. Cicha praca silnika. Certyfikat CE.Napięcie: 240V.
Prędkość: 2800rpm.
Średnica tarcz ściernych: 150mm/6".
Maks. grubość tarcz ściernych: 25mm.
Średnica wrzeciona: 15mm.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kobe Tools |
| Kod EAN13 | 5036140089013 |
| Kod eCl@ss | 17079090 |
| Grinding Wheel Dia. | 150mm |
| Grinding Wheel Dia. | 6" calowe |
| Numer modelu | GB150 |
| Motor | 385 W |
| Waga całkowita | 11 |
| Nr produktu | KBE-261-1060K |
| Kod UNSPSC | 23101506 |
| WEEE Compliant | Yes |
| Waga elementu | 11.0 kg |
SM.CK016,595ZLNE