Szlifierka stołowa B2-1/2-8 8" 200mm Kobe KBE2611080K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szlifierki stołowe B2-1/2-8 8" 200mm Kobe KBE2611080K
Kobe KBE-261-1080K
KBE2611080K
B2-1/2-8 8" BENCH GRINDER Kobe KBE2611080K
KBE-261-1080K
Opis produktu
Jakość przemysłowa, dla profesjonalnych użytkowników. Regulowana podpórka pod narzędzia i deflektor iskier. Bezobsługowy silnik. Osłona oczu. Płynna i cicha praca. Zatwierdzona CE.Napięcie: 240V.
Prędkość: 2800 obr.
Max. szlifowania szerokość koła: 25mm.
Średnica wrzeciona: 15mm.
Picture descriptions:
Dostarczany z 2 ściernicami York: A36 i A60
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kobe Tools |
| Kod EAN13 | 5036140225442 |
| Kod eCl@ss | 17079090 |
| Grinding Wheel Dia. | 200mm |
| Grinding Wheel Dia. | 8" calowe |
| Numer modelu | GB200 |
| Moc | 385 W |
| Nr produktu | B2-1/2-8 |
| Kod UNSPSC | 23101506 |
| WEEE Compliant | Yes |
| Waga elementu | 21.2 kg |
SM.CK016,785ZLNE