Szpachla dekoratorska 2.1/2" Senator SEN5331560K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szpachla dekoratorska 2.1/2" Senator SEN5331560K
Senator SEN-533-1560K
SEN5331560K
KC-016,17,4ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 115 mm |
| Szerokość ostrza | 65 mm |
| Marka, producent | Senator |
| EAN13 | 5036140160576 |
| ecl@ss | 21043090 |
| Głębokość całkowita | 20 |
| Długość całkowita | 235 |
| Waga całkowita | 0.07 |
| Szerokość całk. | 65 |
| Oznaczenie | SEN-533-1560K |
| UNSPSC | 27111500 |
| Weight per 12 | 0.95 kg |