Szpachla malarska 1.1/2" Kennedy KEN5330410K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szpachla malarska 1.1/2" Kennedy KEN5330410K
Kennedy KEN-533-0410K
SZPACHLA MALARSKA 1.1/2"
KEN-533-0410K
Opis produktu
Wysokowydajne, duży wybór szerokości ostrzy, hartowane, elastyczne ostrze i wyszlifowany palisandryczny (brazylijskie drzewo różane) uchwyt. Wyszlifowane ostrze do usuwania farb, kleju, szpachli, okładzin i tapet ze ścian.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 125mm |
| Szerokość ostrza | 38mm |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140113770 |
| Kod eCl@ss | 21043090 |
| Głębokosć całk./opak. | 15 |
| Długość całk./opak. | 230 |
| Waga całkowita | 0.1 |
| Szerokość całk./opak. | 35 |
| Nr produktu | KEN-533-0410K |
| Kod UNSPSC | 27111500 |
| Weight per 12 | 1.20 kg |
KEN5330410K
SZPACHLA MALARSKA 1.1/2" Kennedy
KEN-533-0410K
SM.CK016,21,3ZLNE
Narzędzia Cromwell