Szpachla nożowa 4.1/2" Kennedy KEN5330860K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szpachla nożowa 4.1/2" Kennedy KEN5330860K
Kennedy KEN-533-0860K
SZPACHLA nożowa 4.1/2"
KEN-533-0860K
Opis produktu
Wysokowydajne z szeroką gamą trzpieni, hartowane, elastyczne ostrze i wyszlifowany palisandryczny uchwyt. Tradycyjnie używane narzędzie przez szklarzy.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 38mm |
| Szerokość ostrza | 115mm |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140113862 |
| Kod eCl@ss | 21043090 |
| Głębokosć całk./opak. | 15 |
| Długość całk./opak. | 215 |
| Waga całkowita | 0.088 |
| Szerokość całk./opak. | 35 |
| Nr produktu | KEN-533-0860K |
| Kod UNSPSC | 27111500 |
| Weight per 12 | 1.20 kg |
KEN5330860K
SZPACHLA NOZOWA 4.1/2" Kennedy
KEN-533-0860K
SM.CK016,46,3ZLNE
Narzędzia Cromwell