Szpadel ogrodowy do kopania ze stali nierdzewnej Rutland RTL5222510K GAB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szpadel ogrodowy do kopania ze stali nierdzewnej Rutland RTL5222510K
Rutland RTL-522-2510K
RTL5222510K
KC-016,128,5ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Do kopania SDS180
Użyteczny do podstawowych zastosowań.
Szerokość szpadla: 180mm. Długość całkowita: 1030mm.
Do krawędzi SDB150
Użyteczny na bardziej ograniczonym terenie ogrodu.
Szerokość szpadla: 150mm. Długość całkowita: 910mm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Rutland |
| EAN13 | 5036140158061 |
| ecl@ss | 21041003 |
| Numer produktu | SDS180 |
| Oznaczenie | RTL-522-2510K |
| Type | Digging |
| UNSPSC | 27112002 |
| Waga elementu | 2.1 kg |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Length | 780mm |
| Handle Type | Polypropylene PY |
| Długość całkowita | 1030mm |
| Numer produktu | |
| Type | Digging |
| Materiał ostrza | Stainless |
| Protection Features | Bend-resistant Weatherproof |
| Shaft Material | Polyproplene |
| Blade/Head Length | 290mm |
| Blade/Head Width | 180mm |
| Blade Finish/Coating | |
| Socket Type | Solid |